mgr KRZYSZTOF KOŚCIÓŁEK

mgr Krzysztof Kościółek pedagog, psychoterapeuta
Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt.
Oferuję specjalistyczną pomoc dla osób dorosłych i młodzieży w formie psychoterapii indywidualnej oraz interwencji kryzysowej. Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń psychosomatycznych, niskiego poczucia własnej wartości, depresji, trudności w relacjach partnerskich, rozstania, żałoby, doznawania przemocy oraz jej stosowania. Pomagam również osobom mającym trudność z określeniem własnej tożsamości seksualnej.

„Każdy człowiek jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego też potrzebuje on szacunku, zrozumienia dla emocji, które doświadcza i przeżywa. W pracy terapeutycznej staram się pomóc w odnalezieniu i zrozumieniu źródeł problemów z którymi zwracają się do mnie moi klienci. Wierzę, że zranienia dokonane kiedyś w przeszłości można uzdrowić w relacji, która jest bezpieczna i na tyle bliska, że pozwala przyglądać się swoim problemom i odkrywać nowe możliwości.”

Ukończyłem czteroletnią szkołę w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt, w swojej pracy kieruję się zasadami etyki zawodowej, zgodnej z kodeksem PTPG. Korzystam z regularnej superwizji prowadzonych procesów terapeutycznych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.

O mnie: http://krzysztof-kosciolek.pl

Rejestracja telefoniczna pod numerem 608 523 398