mgr KRZYSZTOF TARNOWSKI

krzysztof_tarnowski
mgr Krzysztof Tarnowski psycholog, psychoterapeuta
Jestem mgr psychologii, psychoterapeutą.
Jestem absolwentem psychologii klinicznej na Wydziale Psychologii Wyższej Szkoły Zarządzania i Finansów w Warszawie. W latach 2013 i 2014 odbywałem staż w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Katedry Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Ambulatorium Terapii Rodzin oraz Zakładzie Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.
Pracuję na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i w Poradni Psychosomatycznej Szpitala św. Łukasza w Tarnowie. Wcześniej przez wiele lat pracowałem na Oddziale Chemioterapii Szpitala św. Łukasza. Główne obszary mojej pracy zawodowej to diagnoza psychologiczna oraz psychoterapia.

W gabinecie pracuję w nurcie psychoterapii psychodynamicznej i systemowej. Swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie zawdzięczam uczestnictwu w kursie w Fundacji Terapii Rodzin na Szlaku w Krakowie, którego kurs jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Pracuję indywidualnie, z parami i rodzinami. Psychoterapię prowadzę pod superwizją. Regularnie uczestniczę w konferencjach i warsztatach.

Lubię taniec, sport, literaturę, poezję i wyprawy górskie.

Rejestracja telefoniczna pod numerem 694 298 361