mgr ANETA WĄSOWSKA-SOBKÓW

aneta_wąsowska_sobków
mgr Aneta Wąsowska-Sobków psycholog, psychoterapeuta
Posiadam 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze pomocy psychologicznej, pracując w nurcie humanistycznym. Integrując różne podejścia łączę terapię skoncentrowaną na kliencie, podejście systemowe, korzystam z technik terapii poznawczo-behawioralnej.
Pracuję terapeutycznie z dziećmi, młodzieżą jak również osobami dorosłymi, udzielając pomocy w sytuacjach kryzysowych, osobom cierpiącym z powodu objawów psychicznych jak lęki, depresja, nerwica oraz odczuwającym dolegliwości zdrowotne o podłożu psychicznym.

Jestem zatrudniona w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej, gdzie zajmuję się pracą diagnostyczną i terapeutyczną z dziećmi i młodzieżą. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując wcześniej w Schronisku dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym oraz w Tarnowskim Ośrodku Interwencji Kryzysowej.

Specjalizuję się w pracy z osobami doświadczającymi przemocy, zwłaszcza przemocy seksualnej. Zajmuję się również diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, w tym diagnozą zaburzeń rozwojowych, trudności emocjonalnych, zaburzeń psychicznych.

Rejestracja telefoniczna pod numerem 605 070 185